Pokud máte rádi týmové a sportovně společenské hry, je tato přímo stvořená pro Vás. Zúčastnit se ji může celá rodina včetně dětí anebo třeba babiček či dědečků. Zahrát si ji můžete i jako součást narozeninové oslavy, školního výletu anebo třeba s kolegy v rámci teambuldingu. Díky lasergame Praha si tuto hru určitě užijete a stane se pro Vás skvělým relaxem. Pokud se rozhodnete to druhému týmu pěkně natřít, nezapomeňte se obléct velmi pohodlně.

DSC_0208

Opravdu se nehodí přijít v drahých šatech, kalhotách a nedej bože podpatcích. Příjemně se budete cítit ve sportovním obutí i oblečení. Doporučuje se tmavé oblečení a uzavřená sportovní obuv. Z 90 % je tato hra hraná v tmavých uzavřených arénách, kde jsou osvětleny pouze překážky. Samozřejmě najdete i firmy, kde je možné si zahrát laser game i venku. Ale nečekejte, že se jedná o neřízenou hru. Taj jako každá hra i tato má své pravidla, aby bylo možné určit vítěze. Co je tedy cílem laser game?

labyrint (1)

Pravidla pochopí i malé děti

Opravdu se nemusíte bát, že by hra měla složitá pravidla. Zjednodušeně řečeno, kdo má více bodů tak vyhrává. Před samotnou hrou je potřeba se rozdělit na dva týmy, které proti sobě budou soupeřit. Samozřejmě můžete hrát i ve dvojicích proti sobě anebo všichni proti všem. Je jen na Vás, jaký herní modul si vyberete. Samotná hra trvá 15 minut. Přijde Vám to málo? No, uvidíme, jak budete mluvit po uplynutí patnácti minut, kdy budete pobíhat po aréně, a půjde Vám o život a kamarádi se Vám budou chtít pomstít za minulé neshody. Zásah laserem nebolí a ani Vám nezpůsobí žádné nevzhledné modřiny. Jedná se totiž o bezpečný laserový paprsek, který snímá vesta, kterou máte při hře oblečenou na sobě. Laser je určen pro zábavní průmysl. A i když je v aréně tma, v lasergame Praha se Vám určitě nic nestane. Pouze zažijete skvělou zábavu plnou sportu, smíchu a zážitků.