Marně sháníte zaměstnání? Možná proto, že jste ještě nenarazili na náš web s nabídkou práce Praha.

U nás totiž najdete v e š k e r é možné nabídky zaměstnání ze všech serverů, existujících úřadů práce a pracovních agentur pod jednou střechou a na jednom místě. Nemusíte se už proklikávat několika stránkami a různými weby, ale v klidu a tichosti domova si uvařte silnou kávu, protože při prohlížení NAŠICH INZERÁTŮ, ji budete potřebovat. Jelikož u nás si vybere každý.

hledat práci

Ačkoliv jste nezaměstnaní, říkáte, že na hledání práce na internetu nemáte čas? Rozumíme vám a gratulujeme k tomu, že ač bez práce, nemáte čas. Je vidět, že nezahálíte a věnujete se jiným důležitým činnostem. A abyste je nemuseli přerušovat, ale byli stále v obraze, jaké druhy prací nabízíme, nastavte si zcela jednoduše „Hlídacího psa“, který pro vás vyčenichá tu pravou nabídku zaměstnání a ohlásí se pořádným štěkotem ve vaší emailové schránce.

hlídač pes

Jak si nastavíte Hlídacího psa? Snadno. Navštivte náš web plný rozmanitých nabídek, které denně obnovujeme a jeďte podle návodu:

  • V prvním kroku si nejdříve nastavte, z jaké lokality požadujete nabídky práce. Filtrujete tak ostatní, kvůli kterým nehodláte dojíždět do vzdálenějších míst.
  • Ve druhém a konečném kroku zadejte vaši e-mailovou adresu, na kterou budete dostávat informace o nových pracovních pozicích z lokality, kterou jste si zvolili. Zároveň budete mít u nabídky „táhlo“, kterým si budete sami volit, do jakého dojezdu v kilometrech jste ochotni dojíždět a z které určité lokality chcete znázornit nabídku pracovních míst.

A pak už jen stačí sledovat e-mail, který ostatně sledujete běžně, pak jen přidáte nabídky, které vám bude hlídat náš pozorný Azor a vy si dejte poZor, abyste tu pravou příležitost nepropásli a chyťte ji za co nejdříve za pačesy! S naším Azorem získáte náskok před ostatními!