Jistě už dávno víte, že s pořízením bazénu není spojena jen zábava a vodní radovánky, ale také práce s údržbou a péče o celé bazénové zařízení. Je důležité pravidelně kontrolovat kvalitu vody za pomocí testeru, který Vám ukáže, zda je voda dostatečně dezinfikovaná a jaké jsou její hodnoty PH, které mají velký vliv na účinnost přípravků bazénové chemie.stick
Když zjistíte, že je v nerovnováze PH vody, tak použijete příslušní přípravek pro jeho zvýšení či jeho snížení, a pokud zjistíte, že voda neobsahuje dostatek dezinfekčního prostředku, použijte přípravek chlor šok. Jde o přípravek bazénové chemie, který je právě určen k šokové terapii vody, pokud akutně potřebujete navýšit obsah dezinfekčního prostředku ve vodě.
Ale nejen to. Přípravek bazénové chemie chlor šok lze také využívat preventivně při pravidelné úpravě bazénové vody. Každopádně je dobré jej mít vždy po ruce. Díky vysokému obsahu aktivní látky, která Váš bazén zbaví mikrobů a bakterií, působí tento přípravek částečně také jako algicid, tedy přípravek bazénové chemie, který pomáhá eliminovat zelené a hnědé řasy, které se z důvodu nedostatku dezinfekce mohou ve Vašem bazénu vyskytnout.
Jak tedy vidíte, při pořízení bazénu na Vaši zahradu si nepořizujete pouze hračku pro vaše ratolesti či něco pro Vaše potěšení, ale také doplněk Vaší zahrady, který vyžaduje Vaši pozornost a péči. Ale jak jsme si již řekli, pokud využíváte našich opravdu kvalitních a spolehlivých přípravků bazénové chemie, je tento úkol pro Vás snadný a rychlý. Péče o bazénové zařízení nemusí být takovou velkou starostí, pokud víte, co a jak.
Díky našim přípravkům bazénové chemie a také díky našemu bazénovému příslušenství se postaráte o Váš bazén opravdu během chvilky a pak už si jen můžete užívat vodních radovánek.kid2