Co je pro vás krásné, nebo jak si vlastně představujete krásu? Každý kdo dostane tuhle otázku tak začne přemýšlet co vlastně tohle pro něho slovo znamená a hledá krásu. Krásné pro vás může být opravdu cokoliv. Jedná se třeba o auto, šperky, oblečení, nábytek, barva, kytka, kterou jste dostali od vašeho milovaného přítele. Krásu vidí člověk jinak, nikdo jí nevidí tak jak vy. Protože každému se přeci líbí něco jiného. Může být pro vás krásný dům, který jste si postavili a nebo byt, který je po rekonstrukci, kterou jste si dělali sami. Krásných může být spousty věcí, ale pak je tu krása jako taková. 

krasa

Co si pod pojmem jako taková máme představit? Je to přeci krása člověka. Spousta žen, mladých, starších koukají na svou krásu. Každá z nás to určitě již zažila. Buď se sami sobě líbíme a nebo ne. Na kráse nám může ubrat třeba nedostatek spánku, kde se nám vytvoří kruhy pod očima, nebo když jsme unavené podíváme se do zrcadla a sami vidíme jak se nám obličej mění před očima. Krása se může taky podepsat na našem těle, které ženy často pozorují. 

krasa

Těmihle otázkami a nerovnostmi v krásy prožívají i muži. Možná se divíte, ale i je trápí kruhy pod očima, nebo jejich tělo. Všichni jsme svým způsobem krásní i s patrnými nedostatky. Měly bychom se přijmout a mít se rádi takový jací jsme. Ženy třeba často trápí v dospívání akné. Co si budeme vykládat, ne mnoho žen dostalo darem od přírody mít krásnou pleť. A pak jsou tady ty slečny, které mají s pletí opravdu problémy a snaží se je zakrýt vrstvou make-upu. Což není přímo dobré. Ale spousta žen se za tohle stydí a s tímhle nedostatkem se nedokáží smířit. Jelikož je nám ženám stále podsouváno spousta reklam, fotek a já nevím co všeho a potom ženy nad sebou váhají a ta pravá krása se jim ztrácí. 

Nikde není psáno jak má být žena krásná? Mějte na paměti, že krása není nejdůležitější, ale taky to co máte v hlavě a v srdci. Mějte se rády.