Co je in, co je trendy a co je už naopak považováno za velké módní faux pas? Jak je to u něžného pohlaví a s oblékáním? Kdy to nepřehánět s doplňky? Možná ne vždy jste si vědoma, že se jedná dokonce o nevhodný kousek. Na co si dát pozor?
kapsa džín
Rifle, džíny, denim aneb všeho s mírou!

Rifle do zaměstnání, do školy, na večírek, na výlet apod. Dejme tomu, že holt někteří to mají už jak uniformu. Jejich šatník by si někdo snadno mohl splést s obchodem zaměřeným na denim. Avšak rifle neboli džíny si obléct do divadla, na významnou společenskou či zkrátka významnou událost je nejen vrcholem nevkusu. Pěkným oblečením vzdáváme poctu a úctu dané významné a společenské události.

V hlavní roli kabelka, ale…

Nevhodně zvolená kabelka je dalším vrcholem módního nevkusu a značného přešlapu. Určitě opět není vhodné jít do divadla s taškou, do které by se vešlo pomalu i malé dítě. Na party, společenskou či kulturní událost je vhodné zvolit malé kabelky, ideální jsou psaníčka apod. Naopak velké tašky a kabely jsou ideální do práce, na výlet, na sport.

Legíny a zase ty legíny

Nelze popřít, že jsou legíny velmi pohodlné, zcela nenáročné ani na údržbu. Ale je zapotřebí si pamatovat, že jsou ideální v případě procházky se psem, na sport apod. Samozřejmě v případě v kombinaci s delší tunikou či kratšími šaty jsou v pořádku. Ale nikdy v kombinaci s krátkým tričkem či obyčejným svetříkem. Tato volba se nehodí do práce, ani do společnosti.

Doplňky a jejich optimální míra

Všeho s mírou zde platí dvojnásob. Však české ženy jsou známé pro přehnanost v rámci sladění doplňků. Nevolte vždy jen jednu barvu. Stejně tak pozor na různé cvočky a jiné okrasné doplňky. Nebrat a nevolit všechny najednou. Méně znamená více.
svá móda
Boty aneb naše vizitka

Je známo, že Češi zkrátka často opomíjí tento fakt. Kdežto v zahraničí je kladen důraz na kvalitní a především čistou obuv. U nás není problém chodit ve vyšlapaných botách, na kterých je vidět, že už mají nejlepší léta hodně dávno za sebou. Ale jsou přeci pohodlné a nám se s nimi nechce loučit. Rovněž chození ve špinavých botách, kdy bílé jsou spíše již béžové či šedé. Vrcholem nevkusu je tak stejně jít na společenskou či kulturní akci ve špinavých botách.

Podívejme se, jak je to s módním přešlapem a nevkusem u pánů tvorstva Na co by si muži měli dát pozor?