Každý z nás čas od času potřebuje větší auto za účelem odvozu věcí, či materiálu. Pokud žádné takové auto nemáte, nezbývá, než sehnat dodávku od kamarádů, či od rodiny. Pokud i u této verze pohoříte, tak není lepší možnost, než zvolit spolehlivý pronájem. Firma provozující půjčovnu dodávek Praha, Vám zajistí pronájem nejrůznějších modelů dodávek a to za velice příjemné ceny.

dodávka (7)

Firma, která provozuje půjčovnu dodávek v Praze, se může chlubit letitými zkušenostmi a také mnoha spokojenými zákazníky. V jejich vozovém parku si můžete vybrat ze 4 dodávek a bude jen na Vás, jakou si vyberete. U každého auta je podrobně rozepsaný ceník pronájmu a to od 6 hodin až po 1 měsíc. Dále se zde dozvíte nosnost dodávky a také celkové rozměry auta. Všechny dodávky je možné řídit díky řidičskému průkazu B a dodávky se zapůjčují v naprosté čistotě a pojízdném stavu. Po každém vrácení podléhají kontrole, aby se Vám během cesty neporouchali.

dodávka (9)

Pokud se pro pronájem rozhodnete, můžete se těšit na výhody, které jsou poskytovány v ceně. Jde o pronájem navigace, či rudlu na stěhování. Možnost zajištění profesionálního řidiče, či možnost vyzvednutí v okolí půjčovny. To lze vždy, pokud si domluvíte tento fakt předem. Dále můžete během pronájmu nechat svůj vůz v areálu půjčovny a nemusíte se o něho bát. Samozřejmostí je také prémiová a asistenční služba s havarijním a zákonným pojištěním. Dodávky se vždy předávají s plnou nádrží a v naprosto čistém stavu. Dále je zde možnost si zapůjčit také přívěsný vozík. Ten si můžete zapůjčit buď samostatně, nebo společně s dodávkou a navýšit tak Váš úložný prostor.

Pokud tedy sháníte kvalitní pronájem dodávky, není nic lehčího, než vyplnit jednoduchou rezervaci na webových stránkách, nebo vytočit telefonní číslo. Ať už zvolíte jakoukoliv verzi, firma Vám zaručeně vyhoví a to proto, že je u nich zákazník na prvním místě.