Ať už je to jakkoliv, je třeba, abyste udržovali herní pole neustále napjaté. Nemůže se stát, že někde budou tři firmy, které si rozdělí působnost podle nějaké vnitřní dohody, kterou nikdo neuvidí, a nebudou si lézt do zelí. Ještě lépe, že si budou zvedat ceny podle libosti. Náš úřad hospodářské soutěže je zbytečný, to jsme zjistili za posledních dvacet let, kdy nedělal naprosto nic, protože všichni mají buďto svázané ruce nebo dostávají pořádné poplatky. Jediné, na co se tyhle úřady zmůžou, je kleknout na nějaké malé hráče, kteří se třeba i snaží prorazit.

background-2462431_640

Velké a zajeté korporace jsou tím největším zlem, zvláště pak, když je jich tak málo, že byste je mohli napočítat na prstech jedné ruky. Proto je nutné neustále napínat a zvyšovat konkurenci i konkurenceschopnost všech firem. A přesně to dělá vstup nových hráčů do sektoru služeb či výrobků, ve kterých dříve nepodnikal. Zvláště pak poté vstup velkého hráče, který může soupeřit se zajetými firmami. Moneta internet může být právě jedním z nich. Vše ale záleží na tom, jak se zachovají ostatní velcí hráči a hlavně zákazníci – jestli zpravidla tradičně smýšlející čeští klienti přejdou za lepším nebo zůstanou u těch svých špatných poskytovatelů, na což ostatně většina firem spoléhá. Český zákazník je velice konformní, nechce nikam přecházet, nechce se ucházet o lepší podmínky a podobné, je to zkrátka všechno takové všelijaké. Ovšem nemusí tomu tak býti. Dnes přechody zákazníků jsou ještě lehčí, než to kdy bylo. Stačí jeden telefonát a všichni vám pomalu utrhnou ruce. Nechte o sebe ty korporace trošku prát!

time-2676366_640

Pokud ještě stále nemáte ani tucha o tom, co se vlastně děje, navštivte naše webové stránky a přečtěte si o tom více. Zároveň můžete využít desatero různých služeb na internetu, které dokáží vyjednat skvělou cenu tarifů i smluva zároveň vám dokáží zaručit top služby, které byste bez jejich pomoci jen těžko získali. A vždycky se můžete ozvat a požadovat snížení ceny – nic není tak, jak korporace dělají, že to je. Žádný závazek není tak pevný, tak neměnný, aby se nemohlo do něj zabořit.